Sigortalar

Kredi Karıtınız ile sigortanızı başlatın, güvende olun!

Kredi Kartım Güvende Sigortası

Kredi Kartım Güvende Sigortası ile vefat, daimi maluliyet, kayıp/çalıntı gibi beklenmedik risklere karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı’na giriş yaparak hemen Kredi Kartım Güvende Sigortanızı başlatabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı

HSBC Kasko Sigorta Poliçesi

Kasko sigortası ile aracınızı aksesuarları ile birlikte maddi zararlara karşı güvence altına alabilirsiniz.

Teklif Al

Güvenli Seyahat Planı Seyahat Sigortası

Güvenli Seyahat Planı, sunduğu geniş kapsamlı teminatları ile yurtdışına yapacak olduğunuz gerek iş gerekse tatil amaçlı seyahatlerinizde sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alır.

Teklif Al

Kredi Kartınızın Size Sağladığı Sigorta Avantajları

  • Ferdi Kaza Sigortası*: HSBC Advantage Platinum, Hızz Platinum HSBC Advance ve HSBC Premier Kredi Kartı hamilleri, beraber seyahat ettikleri eşleri ve 18 yaşından küçük (öğrenci ise 23 yaşın altındaki) çocukları; Platinum/Advance/Premier Kredi Kartları ile alınan biletleri ile çıktıkları yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde, seyahatin ilk 90 gününde oluşabilecek kaza sonucu ölüm veya kalıcı sakatlanma durumlarına karşı USD 50.000'lik Ferdi Kaza Sigortası ile güvence altındadır. Ayrıca herhangi bir kaza sonucunda sigortalının yaralanması nedeniyle bir sağlık kuruluşunda yatarak tedavi görmesi halinde USD 10.000 tutarına kadar yapılan harcamalar da tedavi masrafları teminatı kapsamı altındadır.
  • HSBC Advantage Platinum, Hızz Platinum, HSBC Advance ve HSBC Premier Kredi Kartı müşterileri, yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde beraberlerinde götürdükleri, önceden gönderilen veya seyahat esnasında satın aldıkları bagajlarının kaybolması veya hasara uğraması, gecikme ya da yanlış teslimat nedeniyle hasara uğraması nedeniyle doğabilecek bagaj zararları ile asgari 12 saat bagajdan mahrum kalındığı hallerde zorunlu giyim ve temizlik malzemesinin acilen satın alınması gibi hallerde bagaj kaybı için 500 USD, bagaj gecikmesi için 100 USD tutarında teminat kapsamındadırlar. Bu tür bir durumla karşılaşıldığı taktirde, ilgili belgelerin 30 gün içerisinde HSBC Bank'a iletilmesi gerekmektedir. *
  • Sigorta teminatlarından yararlanabilmek için, seyahat biletleri ödemesinin en az yarısının Platinum/Advance/Premier Kredi Kartı ile yapılmış olması gerekmektedir.
  • * Ferdi Kaza Sigortası ve Bagaj Kaybı/Gecikmesi Sigortası Gulf Sigorta A.Ş tarafından sağlanmaktadır.