HSBC Advantage ile Motorlu Taşıtlar Verginiz 3 Taksit!

veya

HSBC Advantage ile Motorlu Taşıtlar Verginiz 3 Taksit!

HSBC Advantage ile Motorlu Taşıtlar Verginiz 3 Taksit!

Kampanyaya katılmak için

Gib.gov.tr'den ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detayları

Kampanya Detayları:

Kampanyadan Ocak ayı boyunca HSBC Advantage Kredi Kartı www.gib.gov.tr den ödeme yapanlar yararlanabilir. Kampanya kapsamında, motorlu taşıtlar vergisini HSBC Advantage Kredi Kartı ile ödeyen müşterilerimizin ödemeleri ekstrelerine 3 eşit taksitte yansıtılacaktır. HSBC Advantage Kredi Kartlarıyla yapılan motorlu taşıt vergisi, trafik cezası ve idari para cezası ödemelerinde Advantage NakitPuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmayacaktır. HSBC Concept kart için kampanyaya katılım ücretsizdir. HSBC Premier segment müşterileri kampanyaya dahildir.

110 TL'ye Varan NakitPuan!

110 TL'ye Varan NakitPuan!

Kampanyaya katılmak için

YENIYIL yaz, 4477'ye gönder. 

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

27 Aralık 2018 - 6 Ocak 2019 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • 27 Aralık - 6 Ocak tarihleri arasında, HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde yapılacak 75 TL ve üzeri alışverişler kampanya kapsamındadır.
 • Müşterinin kampanyaya katılması için 6 Ocak’a kadar “YENIYIL” yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir.
 • Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir.
 • Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır.
 • Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.
 • Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır.
 • Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 21 Ocak tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan kısım 2 Şubat tarihinde silinecektir.
 • Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan 110 TL ile sınırlıdır.
 • Bu kampanya başka NakitPuan kampanyalarıyla birleştirilemez.
 • HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz.

Ne Alırsan Al HSBC Advantage ile Al

110 TL'ye Varan NakitPuan Hediye!

Kampanyaya katılmak için

KATIL yazın, 4477'ye gönderin Kampanyaya Katıl

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

10 - 31 Ocak tarihleri arasında

Kampanya Detayları

10-31 Ocak tarihleri arasında, HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişler kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için “KATIL” yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurt içi ve yurt dışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır (Yurdışında yapılan USD harcamalar orijinal tutar olarak, diğer yabancı paralar ise uluslararası kart kuruluşlarının(Visa, MasterCard®) kullandığı çevrim kurları ile USD'ye çevrilerek ekstreye yansıtılır. Bu çevrim esnasında bölgelere göre değişen bir çevrim komisyonu da müşterinin ödeyeceği meblağ üzerine eklenir. Yurtdışı harcamalar, ekstresini TL talep edenler için TL'ye çevrilerek, USD isteyenlere USD'ye çevrilerek yansıtılır.).  Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 18 Şubat tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan kısım 1 Mart tarihinde silinecektir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan 110 TL ile sınırlıdır. Bu kampanya başka NakitPuan kampanyalarıyla birleştirilemez. Ön ödemeli kartlara yapılan ödemeler dahil değildir.HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz.

Yurt Dışında Yapacağınız Harcamalarınıza 105 TL'ye Varan NakitPuan Hediye!

105 TL'ye Varan NakitPuan Hediye!

Kampanyaya katılmak için

YURTDISI yazın, 4477'ye gönderin.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

15 Ocak 2019 - 28 Şubat 2019 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

15 Ocak 28 Şubat tarihleri arasında, HSBC Advantage kredi kartları ile Yurt dışında tek seferde ve farklı günlerde yapılacak her 150 TL ve üzeri alışverişe 15 TL, toplamda 105 TL NakitPuan kazanılabilecektir. Yurtdışında yapılacak 150 TL (Yurdışında yapılan USD harcamalar orijinal tutar olarak, diğer yabancı paralar ise uluslararası kart kuruluşlarının (Visa, MasterCard®) kullandığı çevrim kurları ile USD'ye çevrilerek ekstreye yansıtılır. Bu çevrim esnasında bölgelere göre değişen bir çevrim komisyonu da müşterinin ödeyeceği meblağ üzerine eklenir. Yurtdışı harcamalar, ekstresini TL talep edenler için TL'ye çevrilerek, USD isteyenlere USD'ye çevrilerek yansıtılır.) üzeri alışverişler kampanya kapsamındadır. Kampanyaya katılmak için GEZ veya YURTDIŞI yazarak 4477’ye SMS atılması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin sahip olduğu tüm HSBC Advantage Kredi Kartları kampanyaya dahildir.  Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve yurtdışında tek seferde 150 TL üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Sadece Yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 5 Mart tarihinde yüklenecek, kullanılmayan kısım 15 Mart tarihinde silinecektir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan 105 TL ile sınırlıdır . HSBC Concept kart katılımı ücretsizdir.
 

Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.