Yurt Dışında Yapacağınız Harcamalarınıza 105 TL'ye Varan NakitPuan Hediye!

veya

Yurt Dışında Yapacağınız Harcamalarınıza 105 TL'ye Varan NakitPuan Hediye!

105 TL'ye Varan NakitPuan Hediye!

Kampanyaya katılmak için

YURTDISI yazın, 4477'ye gönderin. Kampanyaya Katıl

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

15 Ocak 2019 - 28 Şubat 2019 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

15 Ocak 28 Şubat tarihleri arasında, HSBC Advantage kredi kartları ile Yurt dışında tek seferde ve farklı günlerde yapılacak her 150 TL ve üzeri alışverişe 15 TL, toplamda 105 TL NakitPuan kazanılabilecektir. Yurtdışında yapılacak 150 TL (Yurdışında yapılan USD harcamalar orijinal tutar olarak, diğer yabancı paralar ise uluslararası kart kuruluşlarının (Visa, MasterCard®) kullandığı çevrim kurları ile USD'ye çevrilerek ekstreye yansıtılır. Bu çevrim esnasında bölgelere göre değişen bir çevrim komisyonu da müşterinin ödeyeceği meblağ üzerine eklenir. Yurtdışı harcamalar, ekstresini TL talep edenler için TL'ye çevrilerek, USD isteyenlere USD'ye çevrilerek yansıtılır.) üzeri alışverişler kampanya kapsamındadır. Kampanyaya katılmak için GEZ veya YURTDIŞI yazarak 4477’ye SMS atılması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin sahip olduğu tüm HSBC Advantage Kredi Kartları kampanyaya dahildir.  Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve yurtdışında tek seferde 150 TL üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Sadece Yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 5 Mart tarihinde yüklenecek, kullanılmayan kısım 15 Mart tarihinde silinecektir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan 105 TL ile sınırlıdır . HSBC Concept kart katılımı ücretsizdir.
 

100 TL'ye Varan NakitPuan!

100 TL'ye Varan NakitPuan!

Kampanyaya katılmak için

FIRSAT yaz, 4477'ye gönder. Kampanyaya Katıl

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 28 Şubat tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Müşterilerin Şubat ayı boyunca, HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için KAZAN yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve farklı günlerde, tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 15 Mart tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan kısım 1 Nisan tarihinde silinecektir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan 100 TL ile sınırlıdır. Bu kampanya başka NakitPuan kampanyalarıyla birleştirilemez. Ön ödemeli kartlara yapılan ödemeler dahil değildir. HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz.

Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.