Advantage Ek Kart
Ek Kart

Ek Kart Nedir?

Ek kart, limiti asıl kredi kartına bağlı ve asıl kartın tüm avantajlarına sahip bir kredi kartıdır.

Nasıl Başvurulur?

Avantajları Nelerdir?

Ek kart, bağlı olduğu asıl kartın özelliklerine göre, taksit, Advantage NakitPuan, Advantage TatilPuan, HSBC Club Lounge, UçuşPuan, asistanlık hizmetleri, anlaşmalı firmalarda özel indirimler dahil olmak üzere tüm hizmetlerden faydalanır.

  • Ek kart sahibinin yapacağı alışverişler sayesinde daha fazla Advantage NakitPuan kazanma imkanına sahip olursunuz. Ek kart harcamalarından kazanılan Advantage NakitPuanlar hem ek hem de asıl kart sahibi tarafından kullanılabilir.
  • Akrabalık şartı olmaksızın tüm sevdikleriniz için istediğiniz sayıda*- ek kart başvurusu yapabilirsiniz. Ek kartları sayesinde, sevdikleriniz nakit taşımak zorunda kalmazlar.
  • Ek kartınızın limitini, kendi limitiniz dahilinde istediğiniz gibi belirleyebilir, dilerseniz daha sonra güncelleyebilirsiniz.
  • Ek kart ile yapılan harcamaları her ay asıl kart sahibine gönderilecek hesap özetinden, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı veya Telefon Bankacılığı'ndan takip edebilirsiniz. Dilerseniz, ek kart sahibine de hesap özeti gönderilmesini talep edebilirsiniz.
  • * Advantage Hızz'ın plastik kredi kartı versiyonu için en fazla 3 adet ek kart çıkartılabilir. HSBC Üniversiteli, HSBC Campus ve Advantage Hızz Üniversiteli için ek kart çıkartılamamaktadır.