Advantage Hızz Üniversiteli
Advantage Hızz Üniversiteli

Üniversiteli Hızz'lı Yaşar

Avantajlı alışverişin en hızlı hali Advantage Hızz, 50 TL'ye kadar olan alışverişlerinizde sizi imza ve şifre formalitelerinden kurtarıyor. Bunun için tek yapmanız gereken, Advantage Hızz Üniversiteli Kart'ınızı okuyucuya göstermek.

Advantage Hızz Üniversiteli Kredi Kartı

Advantage Hızz Üniversiteli Kredi Kartı, HSBC Campus Kredi Kartının tüm özelliklerine sahiptir. Advantage Hızz, ilave olarak temassız olması sayesinde MasterCard® Pay Pass™ okuyucusu olan tüm noktalarda 50 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirir. Bunun için tek yapmanız gereken POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya göstermek.

  • Advantage Hızz Üniversiteli, 18-25 yaş arası üniversite (açıköğretim fakülteleri hariç) öğrencilerine verilen bir kredi kartıdır. Advantage Hızz Üniversiteli'nin standard kredi kartı formatı dışında anahtarlık ve sticker şeklinde kredi kartları da bulunmaktadır. Kendinize uygun kartı seçerek Hızz'lı alışverişe başlayabilirsiniz.

Advantage Hızz Anahtarlık

Advantage Hızz Anahtarlık** ile MasterCard® Pay Pass™ okuyucusu olan tüm noktalarda 50 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra anahtarlığınızı okuyucuya göstermek.

  • **Anahtarlığınızı manyetik alandan uzak tutunuz, sıvı teması, darbe gibi dış etkenlerden koruyunuz.

Advantage Hızz Sticker

Advantage Hızz Sticker ile kredi kartınızı cep telefonunuza veya iPod'unuza yapıştırabilirsiniz. Advantage Hızz Sticker** ile MasterCard® Pay Pass™ okuyucusu olan tüm noktalarda 50 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra sticker'ınızı okuyucuya göstermek.

  • **Sticker'ınızı manyetik alandan uzak tutunuz, sıvı teması, darbe gibi dış etkenlerden koruyunuz.

Diğer HSBC Campus özellikleri için tıklayınız.

Faiz ve Ücretler Ekstre Açıklamaları Slip Açıklamaları