Sanal Kart

Sanal Kart Nedir?

HSBC Advantage Sanal Kart HSBC Advantage Kredi Kartı'na bağlı, limiti kullanıcı tarafından belirlenen, asıl kart sahiplerine verilen bir kredi kartıdır. HSBC Advantage Sanal Kart ile kullanılabilir limitinizi kontrol altına alarak internet alışverişlerinizin güvenliğini artırabilirsiniz.

HSBC Advantage Sanal Kart sadece internette yapılan alışverişlerde kullanılması gereken bilgileri içeren bir kart numarasıdır ve güvenlik amacıyla plastik olarak basılmaz.

HSBC Bank Internet Bankacılığı müşterileri, "Kartlar" menüsündeki "Sanal Kart İşlemleri" altındaki "Kart Tanımlama" seçeneğinden HSBC Advantage Sanal Kart başvurusunda bulunabilirler.

Sanal Kart Nasıl Kullanılır?

İnternette alışveriş yapmadan önce, Sanal Kart limitinin belirlenmesi gerekmektedir. Sanal Kart limiti, HSBC Bank Internet Bankacılığı'nda yer alan "Limit Ayarlama" ekranı aracılığıyla belirlenmektedir.

Güveliğiniz için, HSBC Advantage Sanal Kartı'nızın limitini, kullanımınızdan sonra sıfırlamanızı tavsiye ederiz.

Sanal Kart'ın Diğer Avantajları Nelerdir?

Güvenli Sanal Alış-Veriş uygulamasıyla, HSBC Advantage Sanal Kartı'nız ile internet üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde ek güvenlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Güvenli Sanal Alışveriş