Genel Kampanyalar

veya

Ne Alırsan Al, HSBC Advantage ile Al!

1-30 Kasım tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL; toplamda 110 TL NakitPuan hediye! Kampanyaya katılmak için MUTLU yaz, 4477'ye gönder.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 30 Kasım tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Müşterilerin 1-30 Kasım tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için 30 Kasım'dan önce "MUTLU" yazarak 4477'ye SMS atması gerekmektedir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan'a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Yurtiçi ve yurtdışı işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 7 Aralık tarihinde yüklenecek ve 17 Aralık saat 23:59'a kadar kullanılmayan puanlar 18 Aralık tariginde silinecektir. Kazanılan NakitPuanlar TatilPuan olarak kullanılamayacak, kullanılması durumunda, ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuanlar online olarak kullanılamaz. Bu kampanya başka NakitPuan kampanyalarıyla birleştirilemez. Bir müşterinin (asıl+ek kartları dahil) kazanacağı maksimum NakitPuan 110 TL'dir. Kampanyaya HSBC Premier müşteriler dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz.

Masterpass ile Mobilet'te Sepette % 50 İndirim!

HSBC Advantage Mastercard® Kredi Kartınızı kullanarak Masterpass™ ile www.mobilet.com ya da mobilet uygulamasında yapacağınız her ödeme için, sepette anında %50 indirim fırsatı

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

14 Kasım 2018 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • “Masterpass’le %50 İndirim” dahilinde mobilet.com uzantılı internet sitesi ve Mobilet IOS / Android uygulamaları üzerinden, 14 Kasım 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında haftanın her günü bilet alımlarını, Mastercard kredi kartlarını kullanarak, MasterPass üzerinden gerçekleştiren tüketiciler; sepette anında %50 indirim kazanacaktır.Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Ödemenin Türkiye’de MasterPass’a kayıtlı Mastercard kredi kartları ile yapılması gerekir.
 • Kampanya sadakat kart ve kombine kartlarının satın alınmasında kullanılamaz.
 • Katılım adedi olarak ,herhangi bir sınırlama yoktur. Mobilet’in maksimum bilet alımı konusunda kendi bilet alım prosedürleri geçerlidir.
 • Kampanya Mobilet üzerindeki diğer kampanyalarla birleştirilemez.Kampanyadan yararlanabilmek için masterPass’e kayıtlı mastercard veya maestro kartlarla ödeme yapılması gerekmektedir.
 • MasterPass entegrasyonundan HSBC Bank A.Ş bankasının ödeme kartlarını kullanarak kampanyadan faydalanabilirler.
 • HSBC Bank A.Ş. ,Mobilet ve Mastercard, bazı etkinlikleri muhtelif sebeplerle bu kampanya dışında tutma hakkına sahiptir. Kampanyaya dahil olmayan etkinliklerde bu durum, ilgili etkinliğe ait satış sayfasında etkinlik detayları bölümünde uyarı olarak yayınlanmaktadır.
 • Kampanya kapsamındaki bilet alımlarında mobilet.com internet sitesinde ve Mobilet IOS / Android uygulamalarında belirtilen “Kullanım Koşulları” geçerlidir.
 • Bilet iadesi; kredi kartının iptali, kaybolması veya çalınması; etkinliğin ertelenmesi veya iptali ve benzeri durumlarda mobilet.com internet sitesinde belirtilen “Kullanım Koşulları” geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında alınan biletler, üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun satılamaz, biletin ilave ücretle ya da başka şekilde satışı teklif edilemez; satın alınan bilet, reklam, yarışma ve çekilişler de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere promosyon veya diğer ticari amaçlarla kullanılamaz.
 • Mastercard , HSBC Bank A.Ş. ve/veya Mobilet, bu kampanyayı dilediği zaman önceden haber vermeksizin durdurma, kampanya günlerinde ve süresinde ve/veya kampanya şartlarında tek taraflı değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Masterpass’e Nasıl Üye Olunur?
Masterpass’e iki farklı yöntem ile kaydolabilirsiniz:
1.1. Masterpass Türkiye web-sitesi üzerinden kart bilgilerinizi kaydederek (www.masterpassturkiye.com)
2.2. Masterpass logosunu gördüğünüz üye işyerlerine ait web-sitesi, mobil web-sitesi, mobil uygulamalar üzerinde, kredi ve/veya banka kartı ile ödeme adımına geldiğinizde, ”Kartımı Masterpass’e kaydet” kutucuğunu işaretleyerek.

Masterpass kullanıcı adınız kayıt esnasında verdiğiniz cep telefonu numaranızdır. Ödeme esnasında yapılan kayıt işlemi sonrasında Masterpass hesap şifreniz, kayıt için kullandığınız cep telefonuna kısa mesaj olarak gönderilecektir.

EĞİTİM SEKTÖR KAMPANYASI

HSBC Advantage ile Eylül ayında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 150 TL ve üzeri eğitim harcamanıza 15 TL, toplamda 75 TL NakitPuan hediye! Katılmak için EGITIM yazın, 4477’ye gönderin.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 30 Eylül tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Müşterilerin 30 Eylül tarihine kadar farklı günlerde ve tek seferde yapacakları her 150 TL ve üzeri taksitli ya da taksitsiz eğitim alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için 30 Eylül tarihine kadar arasında “EĞİTİM” yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin sahip olduğu tüm HSBC kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Bir müşterinin kazanacağı NakitPuan tutarı 75 TL ile sınırlıdır. Yurtiçi ve yurtdışı işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek Kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 15 Ekim tarihinde yüklenecek ve yüklenen NakitPuan’lar 8 Kasım 23.59’a kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan kısım 8 Kasım tarihinde silinecektir. NakitPuan transferi kullanım sayılmayacaktır ve kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. NakitPuanlar online kullanılamayacaktır. Kampanya kaynaklı alınan ürünlerin iade edilmesi halinde NakitPuanlar geri alınacaktır. Bu kampanya başka NakitPuankampanyalarıyla birleştirilemez. HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.


Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.