Genel Kampanyalar

veya

HSBC Advantage ile Motorlu Taşıtlar Verginiz 3 Taksit!

HSBC Advantage ile Motorlu Taşıtlar Verginiz 3 Taksit!

Kampanyaya katılmak için

Gib.gov.tr'den ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detayları

Kampanya Detayları:

Kampanyadan Ocak ayı boyunca HSBC Advantage Kredi Kartı www.gib.gov.tr den ödeme yapanlar yararlanabilir. Kampanya kapsamında, motorlu taşıtlar vergisini HSBC Advantage Kredi Kartı ile ödeyen müşterilerimizin ödemeleri ekstrelerine 3 eşit taksitte yansıtılacaktır. HSBC Advantage Kredi Kartlarıyla yapılan motorlu taşıt vergisi, trafik cezası ve idari para cezası ödemelerinde Advantage NakitPuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmayacaktır. HSBC Concept kart için kampanyaya katılım ücretsizdir. HSBC Premier segment müşterileri kampanyaya dahildir.

110 TL'ye Varan NakitPuan!

110 TL'ye Varan NakitPuan!

Kampanyaya katılmak için

YENIYIL yaz, 4477'ye gönder. 

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

27 Aralık 2018 - 6 Ocak 2019 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • 27 Aralık - 6 Ocak tarihleri arasında, HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde yapılacak 75 TL ve üzeri alışverişler kampanya kapsamındadır.
 • Müşterinin kampanyaya katılması için 6 Ocak’a kadar “YENIYIL” yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir.
 • Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir.
 • Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır.
 • Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.
 • Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır.
 • Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 21 Ocak tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan kısım 2 Şubat tarihinde silinecektir.
 • Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan 110 TL ile sınırlıdır.
 • Bu kampanya başka NakitPuan kampanyalarıyla birleştirilemez.
 • HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz.

100 TL NakitPuan Hediye!

HSBC Advantage Kredi Kartları İle Beyaz Eşya Almak Daha Avantajlı!

Kampanyaya katılmak için

PUAN yazın, 4477'ye SMS gönderin

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

10 - 31 Ocak tarihleri arasında

Kampanya Detayları

10-31 Ocak tarihleri arasında HSBC Advantage anlaşmalı Beyaz Eşya mağazalarından taksitli olarak tek seferde yapılacak 1.000 TL üzeri alışverişler dahil edilecektir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin tüm kredi kartıyla yaptığı alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Bir müşterinin kazanacağı NakitPuan 100 TL ile sınırlıdır. Kampanyaya katılmak için banka sistemindeki kayıtlı telefondan PUAN yazarak 4477’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Ek kart ile yapılacak harcamalar asıl kart hamiline dahil edilecektir. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı 5 Şubat tarihinde yüklenecek, kullanılmayan kısım 15 Şubat tarihinde tarihinde silinecektir. NakitPuan transferi kullanım sayılmayacaktır ve kazanılan NakitPuanlar TatilPuan ve online olarak kullanılamayacak, kullanılması halinde TatilPuan katı karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez. HSBC Concept kredi kartı katılım ücretsizdir.

Ne Alırsan Al HSBC Advantage ile Al

110 TL'ye Varan NakitPuan Hediye!

Kampanyaya katılmak için

KATIL yazın, 4477'ye gönderin Kampanyaya Katıl

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

10 - 31 Ocak tarihleri arasında

Kampanya Detayları

10-31 Ocak tarihleri arasında, HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişler kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için “KATIL” yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurt içi ve yurt dışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır (Yurdışında yapılan USD harcamalar orijinal tutar olarak, diğer yabancı paralar ise uluslararası kart kuruluşlarının(Visa, MasterCard®) kullandığı çevrim kurları ile USD'ye çevrilerek ekstreye yansıtılır. Bu çevrim esnasında bölgelere göre değişen bir çevrim komisyonu da müşterinin ödeyeceği meblağ üzerine eklenir. Yurtdışı harcamalar, ekstresini TL talep edenler için TL'ye çevrilerek, USD isteyenlere USD'ye çevrilerek yansıtılır.).  Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 18 Şubat tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan kısım 1 Mart tarihinde silinecektir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan 110 TL ile sınırlıdır. Bu kampanya başka NakitPuan kampanyalarıyla birleştirilemez. Ön ödemeli kartlara yapılan ödemeler dahil değildir.HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz.

Yurt Dışında Yapacağınız Harcamalarınıza 105 TL'ye Varan NakitPuan Hediye!

105 TL'ye Varan NakitPuan Hediye!

Kampanyaya katılmak için

YURTDISI yazın, 4477'ye gönderin.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

15 Ocak 2019 - 28 Şubat 2019 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

15 Ocak 28 Şubat tarihleri arasında, HSBC Advantage kredi kartları ile Yurt dışında tek seferde ve farklı günlerde yapılacak her 150 TL ve üzeri alışverişe 15 TL, toplamda 105 TL NakitPuan kazanılabilecektir. Yurtdışında yapılacak 150 TL (Yurdışında yapılan USD harcamalar orijinal tutar olarak, diğer yabancı paralar ise uluslararası kart kuruluşlarının (Visa, MasterCard®) kullandığı çevrim kurları ile USD'ye çevrilerek ekstreye yansıtılır. Bu çevrim esnasında bölgelere göre değişen bir çevrim komisyonu da müşterinin ödeyeceği meblağ üzerine eklenir. Yurtdışı harcamalar, ekstresini TL talep edenler için TL'ye çevrilerek, USD isteyenlere USD'ye çevrilerek yansıtılır.) üzeri alışverişler kampanya kapsamındadır. Kampanyaya katılmak için GEZ veya YURTDIŞI yazarak 4477’ye SMS atılması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin sahip olduğu tüm HSBC Advantage Kredi Kartları kampanyaya dahildir.  Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve yurtdışında tek seferde 150 TL üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Sadece Yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 5 Mart tarihinde yüklenecek, kullanılmayan kısım 15 Mart tarihinde silinecektir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan 105 TL ile sınırlıdır . HSBC Concept kart katılımı ücretsizdir.
 

HSBC Advantage ile Metro Toptancı Marketleri'nde 30TL NakitPuan Hediye!

HSBC Advantage ile Metro Toptancı Marketleri'nde tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişinizde 30TL NakitPuan Hediye!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

20 Aralık 2018 - 2 Ocak 2019 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

HSBC Advantage’a Özel 30 TL NakitPuan hediye!
Katılmak için METRO yazın 4477’ye gönderin
 
Kampanya 20 Aralık 2018 – 02 Ocak 2019  arasında tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişinizde geçerlidir. Detaylı bilgi için: advantage.com.tr
 
Kampanya kapsamında Metro Toptancı Marketleri’nde 20 Aralık – 02 Ocak tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL NakitPuan kazanılacaktır. NakitPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “METRO” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477’ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.  Kazanılan NakitPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartına 4 Ocak tarihinde yüklenecek, Kullanılmayan NakitPuan’lar 1 Şubat tarihinde geri alınacaktır. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen NakitPuan’lar geri alınacak; NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar NakitPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.  Kampanya müşteri bazında olup,  bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 30 TL değerinde NakitPuan kazanabilir. Tütün ve içki alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir. Ticari kartlar, banka kartları ve NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.  Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir. HSBC Concept kredi kartları için katılım ücretsizdir. Metro Toptancı Marketleri’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Metro Toptancı Marketleri’nden alınabilir. HSBC Bank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında Metro Toptancı Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler 444 50 40 numaralı şikayet hattına iletilebilir. HSBC Bank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 
 

ŞOK Marketleri'nde 25 TL NakitPuan!

Şok Marketleri'nde 25 TL NakitPuan hediye!

Kampanyaya katılmak için

SEPET yaz, 4777'ye gönder.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

26 Aralık 2018 - 30 Ocak 2019 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 
HSBC Advantage Kredi Kartı’nızla Şok Marketleri’nden 26 Aralık 2018  – 30 Ocak 2019 arasında kampanyaya kayıt olup, belirli ürünler* dışında toplamı 250 TL ve üzerini bulan alışverişlerinize 25 TL değerinde NakitPuan hediye!
Katılmak için SEPET yazın, 4477'ye gönderin.
 
·      Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “SEPET” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477’ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. 
·      Kazanılan NakitPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kartınıza 01 Şubat 2019’da yüklenecek, şubat sonuna kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan kısım 1 Mart 2019’da geri alınacaktır.
·      Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen NakitPuan’lar geri alınacak; NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar  yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır. 
·      Kampanya müşteri bazında olup,  bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 25 TL değerinde NaklitPuan kazanabilir. NakitPuanlar online ve tatilpuan olarak kullanılamaz. Kullanılması halinde kullanım katı kadar borç ekstreler yansıtılır
·      Concept kart katılımı ücretsizdir
·      Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
·              Şok Marketleri’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Şok Marketleri’nden alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında Şok Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Şok Marketleri’nin 0212 5763300 numaralı şikayet hattına iletilebilir.
*Tütün ve tütün ürünleri kampanyaya dahil değildir.

Giyim Alışverişlerinize +2 Taksit

Advantage Anlaşmalı Giyim Mağazalarında +2 Taksit Fırsatı!

Kampanyaya katılmak için

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanya, 1-31 Ocak 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan HSBC Advantage üyesi mağazalarda taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit sayısı, artı taksit eklenmiş olarak 12 ile sınırlıdır. 100 TL ve üzeri işlemlerde 2 - 10 Taksit seçenekleri için +2 Taksittir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

28 Aralık 2018 - 31 Ocak 2019 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanya, 1-31 Ocak 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan HSBC Advantage üyesi mağazalarda taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit sayısı, artı taksit eklenmiş olarak 12 ile sınırlıdır. 100 TL ve üzeri işlemlerde 2 - 10 Taksit seçenekleri için +2 Taksittir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.