Kampanya Arşivi

Morhipo.com'da Masterpass ile 200 TL ve üzeri alışverişlerde %11 İndirim!

Morhipo.com'da Masterpass'e tanımlı kartınız ile 2-10 Kasım 2018 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 200TL ve üzeri alışverişlere %11 İndirim.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

6 - 10 Kasım tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • 6-10 Kasım 2018 tarihleri arasında Masterpass™’e kayıtlı ve/veya ödeme adımında kaydedilen Mastercard® ve Maestro kartları ile tek seferde yapılacak 200TL ve üzeri alışverişlerinizde anında sepette %11 indirim uygulanacaktır.
 • Kampanyadan sadece Mastercard® ve Maestro kart kullanıcıları faydalanabilir. 
 • Kampanyaya katılım için, morhipo.com web sitesi ya da mobil sitesine giriş yaparak, “Hesabım” adımına girerek kartınızı kaydettirmeniz veya yapılacak alışverişlerde ödeme adımında Masterpass™’e Mastercard® veya Maestro kartınızı kaydetmeniz gerekmektedir. Daha önceden kartınız kayıtlı ise, ödeme adımına gelerek Masterpass™ ile Mastercard® veya Maestro kartınız ile ödeme yaparak indirimden faydalanabilirsiniz.
 • Mobil uygulamalar üzerinde, sadece önceden Masterpass™’e kaydedilmiş Mastercard® ve Maestro kartlar ile yapılan alışverişlerde indirimden yararlanılabilir.
 • Her kullanıcı kampanyadan sadece bir kez yararlanabilecektir. 
 • İade ve değişim durumunda kampanya ile kazanılan haklar kaybedilmektedir. 
 • Elektrikli ve elektronik ürünler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya Morhipo.com’daki diğer kampanyalarla, Hopi kampanyalarıyla ve sepet indirimleriyle birleştirilemez.
 • HSBC Bank A.Ş., Mastercard® ve Morhipo kampanya koşullarını değiştirme/durdurma hakkında sahiptir. 
 • Masterpass ile ilgili sorularınız için https://www.masterpassturkiye.com/faq.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz.

KİĞILI

+4 Taksit

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 Ekim 2018 - 30 Kasım 2018 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanya, 1-30 Kasım 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan HSBC Advantage üyesi Kığılı mağazalarında taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit sayısı, artı taksit eklenmiş olarak 12 ile sınırlıdır. 2 - 8 Taksit seçenekleri için +4 Taksittir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

ŞOK

HSBC Advantage ile toplam 200 TL ve üzeri alışverişlerinize 25 TL NakitPuan! Katılmak için SEPET yazın 4477´e gönderin.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

26 - 30 Ekim tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Kampanya, Şok Marketleri’nde 26 Eylül – 30 Ekim tarihleri arasında HSBC Advantage Kredi Kartınız ile toplamı 200TL ve üzerini bulan alışverişleriniz için geçerlidir. Katılmak için “SEPET”, yazıp, bankaya sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477’ye SMS göndererek, kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 25 TL değerinde Nakit Puan kazanabilir. Kazanılan NakitPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartına 1 Kasım 2018’de yüklenecek olup, Kasım ayı sonuna kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan NakitPuan’lar 1 Aralık tarihinde geri alınacaktır. Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan NakitPuan asıl karta yüklenecektir. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen NakitPuan’lar geri alınacak; NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar NakitPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır. Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir. HSBC Bank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında Şok Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Şok Marketleri’nin 0212 5763300 numaralı şikayet hattına iletilebilir.

E-BEBEK.COM

+2 Taksit

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Ekim tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanya, 1-31 Ekim 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan HSBC Advantage üyesi giyim mağazalarında taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit sayısı, artı taksit eklenmiş olarak 12 ile sınırlıdır. 2-10 Taksit seçenekleri için +2 Taksittir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

Damat Tween' de 1.500 TL ve üzeri alışverişte 500 TL İndirim!

Damat Tween mağazalarından tek seferde yapacağınız 1,500 TL ve üzeri 2019 sonbahar/kış sezonu alışverişinize 30 Ekim 2018’e kadar geçerli 500 TL hediye çeki!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 15 Ekim tarihleri arasında

Kampanya Detayları

HSBC Advantage ile 01-15 Ekim tarihleri arasında Damat Tween mağazalarından tek seferde yapacağınız 1,500 TL ve üzeri 2019 sonbahar/kış sezonu alışverişinize 30 Ekim 2018’e kadar geçerli 500 TL hediye çeki!

Üstelik 6’ya varan taksit fırsatı!

 • Hediye çeki kapsamında, Damat Tween mağazaları'ndan 01-15 Ekim 2018 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 1,500 TL ve üzeri 2019 sonbahar/kış sezonu alışverişlerinize 30 Ekim 2018 tarihine kadar 2018/19 Sonbahar-Kış sezonunda geçerli 500TL indirim çeki hediye edilecektir.
 • Hediye çeki, Ceremony, essential, iç giyim, aksesuar, outlet grubu ürünlerde ve www.damattween.com'da geçerli değildir.
 • Kampanyaya katılım kodu HSBC Bank A.Ş. tarafından gönderilecektir.
 • 1 Hediye çekinden 1 kez kullanılabilir, aynı faturada 1 adet çek kullanılabilir.
 • Hediye Çeki kullanılan alışverişlerde çek kazanılmaz.
 • Kampanyadan 1 kişi 1 kez faydalanabilir.
 • Kampanyadan kazanılan Hediye çekleri Damat Tween tarafından ayrıca SMS ile dijital Hediye Çeki olarak gönderilir. Dijital çekin alıcısına ulaştırılabilmesi için çeki kazanan kişinin Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanunu uyarınca Damat Tween tarafından kendisine ticari elektronik ileti gönderilmesine ve kişisel verilerinin kaydedilmesi, saklanması, işlenmesi için onay vermesi zorunludur.
 • Dijital Hediye çekinin kaybı halinde Damat Tween herhangi bir sorumluluk ve işlem kabul etmez.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir.
 • Hediye Çeki kazanım ve kullanımında taksit kampanyası dışında Damat Tween Kart indirimi, diğer kampanya, indirim ve çeklerle birleştirilemez, nakde çevrilemez ve başkasına devredilemez.
 • Taksit kampanyası kapsamında, 15 Ocak 2019'a kadar HSBC Advantage kredi kartlarıyla yapılacak 2 taksitli taksitli alışverişlerde kart hamilinin isteği doğrultusunda artı 4 taksit uygulanacaktır.
 • NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Damat Tween'in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Damat Tween mağazaları'ndan alınabilir. HSBC Bank A.Ş.'nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Damat Tween'den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler Damat Tween'in 444 23 03 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
 • Damat Tween ve HSBC Bank A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

HSBC Advantage ile 110 TL NakitPuan Kampanyası

1-31 Ekim tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapılan her 125 TL'ye 10 TL; toplamda 110 TL NakitPuan Hediye!

Kampanyaya katılmak için FIRSAT yaz, 4477’ye gönder.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Ekim tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Müşterilerin 1-31 Ekim tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacakları 125 TL ve üzeri alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için “FIRSAT” (veya aşağıda belirtilen keywordler) yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin kredi kartları ile farklı günlerde yaptığı alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 125 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek Kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 5 Kasım tarihinde yüklenecek ve 20 Kasım saat: 23:59'a kadar kullanılmayan NakitPuan’lar 21 Kasım tarihinde silinecektir. Kazanılan NakitPuanlar TatilPuan olarak kullanılamayacak, kullanılması durumunda, kullanım katı kadar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuanlar online olarak kullanılamaz. Bu kampanya başka NakitPuan kampanyalarıyla birleştirlemez. Bir müşterinin (asıl ve ek kartları dahil) kazanacağı NakitPuan tutarı en fazla 110 TL’dir. HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz.NakitPuan transferi ve ön ödemeli kartlara yapılan ödemeler kullanım sayılmayacaktır ve kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir.

ALTUS

+3 Taksit

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Ekim tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanya,1-31 Ekim 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan HSBC Advantage üyesi mağazalarda taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit sayısı, 100 TL ve üzeri işlemlerde artı taksit eklenmiş olarak 12 ile sınırlıdır. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

ÖZDİLEK

HSBC Advantage ile Özdilek’ten tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk gıda alışverişinize 20 TL NakitPuan hediye!

Katılmak için OZDILEK yazın 4477’e gönderin.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

29 Ağustos 2018 - 26 Eylül 2018 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında market reyonlarından 29 Ağustos - 26 Eylül 2018 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk Gıda alışverişi için 20 TL NakitPuan kazanılacaktır. NakitPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “OZDILEK”, yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477’ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Kazanılan NakitPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yapılan kredi kartına 28 Eylül 2018’de yüklenecek, 31 Ekim 2018 tarihi sonuna kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan NakitPuan’ lar 01 Kasım 2018’de geri alınacaktır. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen NakitPuan’ lar geri alınacak; NakitPuan’ lar harcanmış ise, ilgili tutar NakitPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır. Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 20 TL değerinde NakitPuan kazanabilir. Tütün ve içki alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Ticari kartlar, banka kartları ve NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında tekstil alışverişlerinde peşin fiyatına 8 taksit, elektronik alışverişlerinde 6 taksit avantajı sunulacaktır. HSBC Concept kredi kartları için katılım ücretsizdir. Özdilek mağazalarının tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Özdilek mağazalarından alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında Özdilek mağazalarından satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler Özdilek mağazalarının 444 44 16 numaralı şikâyet hattına iletebilir. Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır. HSBC Bank A.Ş. ve Özdilek kampanya şartlarını dilediği zaman durdurma/içeriğini değiştirme hakkına sahiptir.

ÖZDİLEK

HSBC Advantage’a Özel Tekstil ve Gıda dışı seçili reyonlarda yapacağınız alışverişlerinize peşin fiyatına 8 taksit!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

29 Ağustos 2018 - 26 Eylül 2018 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanya, 29 Ağustos-26 Eylül 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan HSBC Advantage Özdilek Mağazaları’ nda taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit sayısı, artı taksit eklenmiş olarak 12 ile sınırlıdır. 2,3 ve 4 taksit için +4 Taksittir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

REGAL

+3 Taksit

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Ekim tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanya, 1-31 Ekim 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan HSBC Advantage üyesi mağazalarda taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit sayısı, 100 TL ve üzeri işlemlerde artı taksit eklenmiş olarak 12 ile sınırlıdır. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.


Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.