90TL’ye varan NakitPuan hediye!

veya

90TL’ye varan NakitPuan hediye!

11 Haziran–7 Temmuz tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde tek çekim 4’üncü 100 TL üzeri alışverişinize 40, 3’üncü 100 TL üzeri taksitli alışverişinize 50 TL toplam 90 TL NakitPuan!

Kampanyaya katılmak için

KAZAN yaz, 4477'ye gönder

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

11 Haziran 2019 - 7 Temmuz 2019 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

11 Haziran – 7 Temmuz tarihleri arasında, HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde, tek seferde yapacakları 100 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için KAZAN yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 100 TL ve üzeri (4 tek çekim, 3 taksitli) alışveriş yapması gerekmektedir. Sonradan yapılan taksitlendirmeler taksitli olarak değerlendirilmemektedir. Taksitli işlemlerin Advantage anlaşmalı işyerlerinde ödeme esnasında POS üzerinden taksitli olarak yapılması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 10 Temmuz tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan kısım 23 Temmuz tarihinde silinecektir. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla tek çekim işlemlerinden 40, taksitli işlemlerinden 50 TL NakitPuan kazanabilir. Alınan ürünün iade yapılması durumunda NakitPuanlar geri alınacak, eğer kullanılmışsa kredi kartına borç yansıtılacaktır. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan tek ve taksitli ödemeleri toplamı için 90 TL ile sınırlıdır. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz.
 

Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.