Advantage Hızz
Advantage Hızz

Avantajlı Alışverişte Hızz'lı Dönem Başlıyor

Avantajlı alışverişin en hızlısı Advantage Hızz, 50 TL'ye kadar olan alışverişlerinizde sizi imza ve şifre formalitelerinden kurtarıyor. Bunun için tek yapmanız gereken, Advantage Hızz Kart'ınızı okuyucuya göstermek.

Advantage Hızz'ın standard kredi kartı formatı dışında anahtarlık ve sticker şeklinde kredi kartları da bulunmaktadır. Kendinize uygun kartı seçerek hızlı alışverişe başlayabilirsiniz.

Advantage Hızz Kredi Kartı

Advantage Hızz Standard/Gold/Platinum Kredi Kartları, HSBC Advantage Standard/Gold/Platinum Kredi Kartlarının tüm özelliklerine sahiptir. Advantage Hızz, ilave olarak temassız olması sayesinde MasterCard® Pay Pass™ okuyucusu olan tüm noktalarda 50 TL ve altındaki işlemlerinizi şifre ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirir. Bunun için tek yapmanız gereken POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya göstermek.

  • Advantage Hızz'ın standart kredi kartı formatı dışında anahtarlık ve sticker şeklinde kredi kartları da bulunmaktadır. Kendinize uygun kartı seçerek Hızz'lı alışverişe başlayabilirsiniz.

Advantage Hızz Anahtarlık

Advantage Hızz Anahtarlık* ile MasterCard® Pay Pass™ okuyucusu olan tüm noktalarda 50 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra anahtarlığınızı okuyucuya göstermek.

Advantage Hızz Sticker

Advantage Hızz Sticker ile kredi kartınızı cep telefonunuza veya iPod'unuza yapıştırabilirsiniz. Advantage Hızz Sticker** ile MasterCard® Pay Pass™ okuyucusu olan tüm noktalarda 50 TL ve altındaki işlemlerinizi şifre ve imzaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra sticker'ınızı okuyucuya göstermek.

  • *Anahtarlığınızı manyetik alandan uzak tutunuz, sıvı teması, darbe gibi dış etkenlerden koruyunuz.
  • **Sticker'ınızı manyetik alandan uzak tutunuz, sıvı teması, darbe gibi dış etkenlerden koruyunuz.

Diğer HSBC Advantage Standard (Classic), Gold, Platinum özellikleri için tıklayınız.

Faiz ve Ücretler Ekstre Açıklamaları Slip Açıklamaları
  • Avantajlı Rehber